חימום תת רצפתי

 

עד לפני כמה שנים, חימום תת רצפתי, לא היה נפוץ, אך בשנים האחרונות, מערכות אלה, הולכות ותופסות תאוצה, היות והמערכת, הינה יעילה מאוד ומחזיקה מעמד, למשך שנים רבות. בגלל שלחום יש נטייה לעלות כלפי מעלה, מערכות אלה, הן יעילות. החיום הבנוי תחת הרצפות, מבוסס על מים או חשמל. יש לתכנן מראש את התקנת המערכת ורצוי בעת בנית הבית, או שיפוץ יסודי של הבית. מדובר בהרמת הריצוף והתקנת המערכת לפני התקנה של רצפות חדשות.

ההתחממות הגלובאלית, גורמת לחורף להיות קצר יותר, אך הקור מגיע בסופו של דבר בתקופת החורף ואנו ממהרים לחפש מקור חום. יש לציין, כי אוויר המופק ממערכת חימום חשמלית, גוזל מאתנו חמצן ומייבש את האוויר, מה שיכול לגרום לכאבי ראש. השאלה היא, איך בכל זאת נוכל להתחמם, להרגיש נעים ונוח, מבלי שהאוויר יתייבש בחלל? שיטת חימום תת רצפתי, הוא זה שיגרום לאוויר להיות נעים יותר ולא יבש וזו הסיבה, כי רבים מעוניינים בהתקנתה של מערכת זו.

כיצד עובד החימום התת רצפתי?

יש לדעת כמה עובדות על חימום תת רצפתי, הוא עובד באמצעות גופי חימום המותקנים תחת הריצוף של הבית. באמצעות ווסת טמפרטורה, שניתן לשליטה, מעבירים את החום העולה כלפי מעלה וכך, החללים בבית מתחממים. מערכת החימום התת רצפתי, מאפשרת לנו לקבוע את החום הרצוי לנו בכל חדר בבית. ניתן למצוא חימום זה, גם בבתי מלון, בתי חולים וקליניקות פרטיות. הריצוף אינו מהווה מכשול כלשהו להתקנה שכן, כל ריצוף יכול להיות יעיל בהתקנה זו, אם קרמיקה, אריחים מסוג אחר או פרקט.

היתרון של חימום תת רצפתי הוא, שניתן להתהלך חפים על הרצפות או הפרקט, גם בימי החורף הקרים, מה שלא ניתן לבצע באמצעות סוגי ההסקה האחרים הקיימים בשוק. מערכת זו, אינה גוזלת מקום מהחלל והיא בטיחותית, אינה גורמת ליובש באוויר. החיסרון היחידי הוא המחיר של העלות של מערכת זו. ישנה איזו שהיא קרינה אלקטרו מגנטית במערכת זו, אך יש לבדוק מדי פעם את הקרינה היות והיא תקנית בטווח מסוים.

חיסכון אדיר בחשמל- מערכת חימום תת רצפתית

החימום של מערכת חימום תת רצפתי, מהווה נוחות ואנו גורם להרגשת יובש, כגון מזגן או הסקה. החיסכון בחשמל הינו משמעותי, היות וניתן לשלוט בכל חדר בנפרד והתחזוקה של חימום מסוג זה, הינה אפסית ובמידה ומורכבת מערכת חימום טובה ומקצועית, המערכת תוכל לשרת אתכם שנים רבות. יש לברר מי החברות המובילות שמתקינות את מערכות החימום התת רצפתיות, לברר לגבי האחריות, מי מתקן אותן ומי מגיע מדי פעם לביצוע בדיקת קרינה, בכל תקופה מסוימת.

יש לתכנן באמצעות תכנון מוקדם. חשוב לבדוק באילו חדרים יש להתקין את המערכת. אילו חברות  מתקינות ומה ארץ הייצור או המותג של מערכות החימום התת רצפתיות והבדל המחירים ביניהן.  גם מבחינת הבטיחות, מערכת זו הינה בטיחותית ואינה מסוכנת. המערכת יכולה להיות יעילה במיוחד בבתים עם משפחות שיש ילדים קטנים, כך שאתם יכולים להיות שקטים, כאשר המערכת מופעלת בלילה, או כאשר אינכם נמצאים בית ומעוניינים לחמם את הבית מראש.

 
 

עד לפני כמה שנים, חימום תת רצפתי, לא היה נפוץ, אך בשנים האחרונות, מערכות אלה, הולכות ותופסות תאוצה, היות והמערכת, הינה יעילה מאוד ומחזיקה מעמד, למשך שנים רבות. בגלל שלחום יש נטייה לעלות כלפי מעלה, מערכות אלה, הן יעילות. החיום …

לפרטים נוספים צרו קשר