טיפים לרכישת ריהוט גן

 

ישראלים ולהם בית פרטי עם גינה נוהגים לבלות בה זמן לא מבוטל. על מנת לשדרג את הגינה והמראה שלה, כדאי מאוד לרכוש ריהוט גן איכותי ומעוצב שישמש את בני הבית לכל מטרה.

ריהוט גן נמצא מחוץ לחלל הבית הפנימי מה שהופך אותו לפחות מוגן. הוא חשוף לתנאי מזג אוויר משתנים ולמזיקים שונים, לכן רצוי מאוד לרכוש ריהוט גן עמיד וחזק, כמו למשל ריהוט גן העשוי מאלומיניום או מראטן. גם רהיטי עץ הם רעיון מצוין, אולם חשוב לדעת שהם יותר רגישים ולכן על מנת לשמור עליהם כדאי מאוד לרכוש כיסוי מתאים עשוי מבד חזק או ברזנט ולכסותם בימות החורף.

כדאי לשכור את שירותיו של אדריכל נוף

 

יש לתכנן את מראה הגינה תוך כדי ירידה לפרטים הקטנים ביותר והתחשבות בחומרי הגלם והסגנון העיצובי. מומלץ לחשוב על השולחנות המתאימים, על הכיסאות שמציבים וגודלם, להבין היכן ממקמים אותם בדיוק ביחס לשאר הפריטים הנמצאים בגינה כמו תאורה, בריכות נוי, משטחי דקים ועוד. במידה ואין לכם ניסיון עיצובי, מומלץ שלא להתמודד עם עיצוב הגינה לבד ולשכור את שירותיו של אדריכל נוף שיסייע לכם לעצב את מראה הסופי ולבחור את ריהוט הגן המתאים ביותר לחלל.

היכן ממקמים את ריהוט הגן?

 

ישנן גינות בהן קיימים רק מרבדי דשא וישנן גינות בהן משטחי בטון או משטחי דקים. רצוי למקם את ריהוט הגן על משטחים אלה. כאשר מציבים את פרטי הריהוט על הדשא, הם עלולים לפגוע בצמחייה ואף להיחשף לנזקים כמו לחות, רטיבות או מזיקים. אם הריהוט מיועד לאזור המדשאה רצוי שיהיה זה ריהוט עמיד במיוחד אשר אינו דורש תחזוקה מרובה ומיוצר מחומרי הגלם המתאימים.

 
 

ישראלים ולהם בית פרטי עם גינה נוהגים לבלות בה זמן לא מבוטל. על מנת לשדרג את הגינה והמראה שלה, כדאי מאוד לרכוש ריהוט גן איכותי ומעוצב שישמש את בני הבית לכל מטרה. ריהוט גן נמצא מחוץ לחלל הבית הפנימי מה …

לפרטים נוספים צרו קשר