להפוך את הגינה לייחודית ומודרנית בדרך שלך!

 

עיצוב של גינה פרטית הוא תהליך שצריך לשים לב בו ל-לא מעט פרטים. כיום אין אף גינה שנחשבת לסטנדרטית, רגילה או משמימה וכל מי שגר בבית פרטי עם שטח המיועד לעיצוב חצר מקדיש מחשבה מעמיקה על מנת שהגינה שתתקבל תהיה בדיוק המתאימה ביותר עבורו. כיום ישנן אופציות רבות במיוחד עבור הגינה הפרטית וחשוב לדעת מה הן על מנת להשכיל ולבחור את המתאימות ביותר.
כיום ישנו טרנד חדש בתחום של עיצוב הגינה והוא התקנת בריכת פיברגלס גדולה במקום ברכות מתנפחות קטנות שלא משמשות את המבוגרים שבמשפחה. אמנם אנשים רבים לא מכירים את הפיברגלס אך כדאי לדעת שזהו חומר הגלם המתאים ביותר כיום לבניית בריכות שחייה מובנות בתוך הקרקע, שכן הוא איכותי ועמיד מאד למשך פרק זמן ארוך מאד. כאשר משלבים בין בריכה איכותית לריהוט גן מתאים – מתקבלת פינת חמד של ממש.

אילו אלמנטים של עיצוב יהפכו את הגינה לייחודית ומקורית?

כאמור, כאשר מקדישים תשומת לב לאלמנטים שצריכים להיות ממוקמים באזור הגינה – אפשר לקבל תוצאה מדהימה של גינה מעוצבת וייחודית. להלן כמה רעיונות שעשויים לשמש בתור אביזרי נוי בגינה המעוצבת:
• תאורה לבריכה ביתית – כאשר בוחרים אמצעי תאורה עבור הבריכה עצמה – כל האזור של הבריכה יהיה מעוצב ויפה, התאורה תשתלב עם צבעי הבריכה והמים וייווצרו אפקטים מיוחדים של אור וצל.

• תאורת לד לבריכה – כיום אפשר לשפר הרבה יותר את המראה של הבריכה על ידי שימוש בתאורת לד המותקנת בדפנות הבריכה, מה שיהפוך את המים, עם רדת החשיכה – לצבעוניים ומעוצבים.

• ציפוי בריכה – חשוב מאד לחשוב על הציפוי שיהיה המתאים ביותר, שכל יש לו חשיבות גבוהה מאד ותרומה רבה לעמידות הבריכה למשך זמן רב.

• שילוב של אביזרי עיצוב – כל האביזרים הדרושים להימצא בסביבות הבריכה צריכים להשתלב היטב עם אביזרי ריהוט הגן ואז ללא ספק הגינה תיראה לא פחות ממושלמת.

איך מבצעים עיצוב של הגינה?

כמו כל תחום אחר – גם בתחום של עיצוב הגינה וההקמה שלה חשוב מאד להתייעץ עם איש מקצוע המבין בתחום ובקיא בו. כיום ישנם אדריכלי נוף או מעצבי גינות שזה בדיוק תחום ההתמחות שלהם ומומלץ לפנות אליהם על מנת לקבל את התשובות הנכונות, את ההתאמה האישית וכמובן את התוצאות המושלמות עבור הגינה המוגמרת. מכיוון שלכל אדם ולקוח יהיו רעיונות אחרים, רצונות אחרים וכמובן טעם אישי שונה – ההתאמה והעיצוב האישיים חשוב מאד ולא כדאי לבחור בתבנית קבוע שלא בהכרח תתאים.
גם כאשר מחליטים לעצב את הגינה, להתקין בריכת פיברגלס ולרכוש פריטי ריהוט גן – חשוב לעשות את כל אלה לאחר בחינה מדוקדקת של הצרכים, הרצונות והשיקולים העיצוביים וכך לבטח תתקבל הגינה המושלמת עבור הלקוח. חשוב לבחון את התכונות והמאפיינים של כל מוצר על מנת לבצע סקר שוק מתאים ומקיף ולבצע בריכה מושכלת. הדבר נכון לבריכות שחייה העשויות מחומרי גלם שונים ולפריטי ריהוט גן בדגמים וצבעים שונים.
אין סיבה כיום להתפשר על גינה שגרתית או כזאת שלא יהיה בה שימוש. הגינה יכולה להפוך לריאה הירוקה של הבית ובני המשפחה וגם להיהפך למרכז הבילוי המשפחתי. אפשר יהיה לרבוץ שם בהנאה, לאכול, לארח או לקרוא ספר. הבריכה תשמש גם כמקום שניתן לבצע בו פעילות גופנית וגם תספק אווירה קסומה ושקטה שסביבה אפשר יהיה להירגע בשקט ושלווה מבלי להגיע לבריכה ציבורית מרוחקת.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן