אווירה נעימה בחצר הבית

 

הבית שלנו הוא המקום הבטוח והנעים שאנחנו חוזרים אליו כל יום. תחשבו רגע כמה אנרגיות אתם מוציאים במשך היום וכמה אנרגיות בבית. אם התשובה היא חצי חצי, הבית צריך לקבל את מלוא תשומת הלב שלכם. הבית הוא המפלט שלנו מהלחץ ומרדף החיים. רבים מאתנו מגיעים הביתה וישר מחליפים בגדים – זאת כי הבית הוא המקום הפרטי והנוח שאנחנו מייצרים עבורנו ולכן חשוב לעזור לו להיות כזה.

חשיבות החצר בחיי היומיום

אם התמזל מזלכם ואתם גרים בבית עם גינה אתם נהנים ממקום פרטי נוסף כחלק מהבית שלכם. אנשים רבים נוטים לייחס לגינה את תחושת החופש והחוסר מחויבות. התחושה הזו נוצרת מכך שהגינה היא חלק מהחוץ, אפשר לשפוך קפה, לפורר את האוכל והכל בסדר. אין את מרדף הניקיון וההקפדה כמו שיש בתוך הבית ולכן הגינה היא המקום הנוח להתפנק ולהיות מי שאתם.

כדי למקסם את החוויה בגינת הבית כדאי לשים לב לדברים הבאים:
אבזור הגינה שלכם בפינות ישיבה נוחות ו להתרווחות ומנוחה בכל עונות השנה. כיום קיים מגוון עצום של ריהוט גן, נדנדות, מיטות שיזוף מפנקות ומיטות אפריון למנוחה והרגעות אצלכם בגינת הבית. ריהוט זה לרוב עשוי פלסטיק או עץ וכדאי לרפד אותו או להוסיף כריות לישיבה נוחה וממושכת.

כדי להנעים את זמנכם בחצר הבית, אנו ממליצים גם להתקין מערכת מוסיקה. מוסיקה מלווה אותו בכל מקום ותמיד נעים להקשיב לרדיו או למוסיקה שאתם אוהבים. בעיקר במקום נח ושליו כמו הגינה שלכם. למוסיקה תפקיד חשוב ומהנה גם בשעת אירוח ומפגשים משפחתים.

צרו מקום לפינת ברביקיו. אחד היתרונות ואהבות הגדלות של בעלי הגינות היא עמדת הגריל בה ניתן ליצור ארוחות טעימות ומזינות במספר דקות. לעמדה זו אפשר לצרף מטבח חיצוני ועמדת בישול לחיתוך והכנת הארוחה שלכם. עמדת הגריל היא מקור משיכה לאורחים ומשפחה וזה כייף וקל לארח כשכל הבלגן והלכלוך מתרכז באוויר הפתוח ובמרחק פסיעה מהבית שלכם.

דאגה נוספת וחשובה להורים מבינכם היא מתקני החצר לילדים. כיום ישנו מגוון ענק של מתקני חצר ומשחקים לחצר הבית. החל מבתי משחק מפלסטיק, עמדות מטבח לילדים, נדנדות, אומגות ומתקני עץ גדולים.

לסיכום, חצר הבית היא הבית השני שלכם ומקום בו תצברו חוויות ואירועים לכן כדאי לטפח אותה, לשמור עליה ולהשקיע בה הן מהבחינה העיצובית והן מבחינת הצרכים שלכם.

 

לפרטים נוספים צרו קשר