איך לבחור שולחן אוכל נפתח?

 

היום חזרה פינת האוכל לקבל את הכבוד אשר אבד לה בשנים האחרונות. החיבור בין מטבח פתוח אשר אין בו די מקום לשולחן אוכל לבין הסלון העלה שוב את הצורך באזור אשר ישמש לאכילה- פינת האוכל אפילו בגינה. ריהוט פינת האוכל צריך להיעשות בצורה חכמה, כזו שתתאים לצרכי דיירי הבית. אם לדוגמה מדובר בבית עם ילדים קטנים, רצוי שהחומר הדומיננטי ממנו עשוי השולחן לא יהיה זכוכית. הצורך העיקרי הנוגע לפינת האוכל הוא אכילה נוחה באופן שבו לכולם יהיה מרחב אכילה, שיהיה די מקום לשים על השולחן את כל הנדרש לארוחה. שולחן אוכל נפתח הוא פתרון מצויין המקנה מבחר אפשרויות באשר לבחירת גודל השולחן.

בחירת שולחן- ממה להתחיל

כאשר מחפשים שולחן יש לבדוק היטב את תנאי השטח המיועד לפינת האוכל. יש למדוד אותו במדוייק כך שכאשר עומדים מול שפע השולחנות המוצעים היום ניתן יהיה לעשות סינון ראשוני ולפסול את אלה שאינם רלוונטים מבחינת הגודל. מומלץ כי גם שולחן נפתח יוכל להפתח במלואו בתחומה של פינת האוכל כדי שלא יהיה צורך להעבירו במידה ומארגנים ארוחה עם כמות גדולה יותר של משתתפים. ניתן למצוא שולחנות הנפתחים במגוון טכניקות. כדאי לנסות בחנות לפתוח את השולחן ולראות האם שיטת הפתיחה נוחה לכם. נסו גם לשבת ליד השולחן, דמיינו את עצמכם עם כל המשפחה סביב השולחן ונסו להעריך האם תוכלו לשבת בנוחיות בארוחה משפחתית מבלי שהמרפקים יתקעו זה בזה… צורת השולחן צריכה אף היא להתאים לצורת פינת האוכל. בחרו שולחן נפתח אשר מתאים לכל בני הבית. אם ישנם בבית ילדים קטנים דאגו לבחור שולחן ללא פינות חדות ושלא יהיה עדין מדי.

להמשיך את הקו העיצובי של הבית והגינה

לכל בית ישנו לרוב קו עיצובי מסויים. כדאי גם את פינת האוכל להתאים לקו העיצובי הכללי של הבית או לפחות של המטבח והסלון הסמוכים. כאשר מדובר בשולחן לגינה, כדאי לחשוב האם אתם חובבי סגנון כפרי ואותנטי, שולחן מעץ מלא יוכל להתאים. אם אתם מעוניינים להעניק אוירה קלילה ואוורירית ניתן לרכוש שולחן מעץ סיבי וקליל יותר. אם אתם חובבי הקו המודרני והנקי שזכוכית ומתכת מככבים אצלם, ישנן פינות אוכל רבות העשויות שילוב זכוכית ומתכת הנותנות אוירה קרירה ונקיה אפילו בגינה.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן