איך לנקות ריהוט גן?

 

ריהוט גן מחומרים שוניםהקיץ שמתקרב אלינו בצעדי ענק מביא אנשים לבלות לא מעט שעות בגינה. בילוי בגינה כגון ישיבה על הריהוט עשוי לגרום ללכלוך ולכן יש לדאוג לניקיונו. לאחר רכישה של ריהוט גן חשוב מאד לתחזק את הריהוט בצורה נכונה על מנת ליהנות ממנו לאורך זמן רב.

כיצד לשמור על ריהוט גן?

 

ריהוט גן מקנה לגינה מראה יפה יותר ומאפשר לאנשים לשבת בגינה במשך שעות ארוכות, הן למטרת בילוי והן למטרת הפסקה באמצע עבודה בגינה. כך או כך, על מנת שיהיה ניתן לשבת על רהיטי גן למשך זמן ממושך חשוב מאד לשמור עליו ולדאוג לתחזוקה שוטפת, כדי שיהיה ניתן לבלות בחוץ בימי הקיץ החמים וליהנות מהשמש.

כאשר הריהוט עשוי מעץ או מאלומיניום, כדאי לשפשף את הריהוט באמצעות ספוג ולאחר מכן לייבשו. על מנת לא לגרום נזק לריהוט, כדאי להתייעץ עם ספק הרהיטים במטרה לדעת באיזה חומרי ניקוי ניתן להשתמש. כידוע, ישראל היא מדינה חמה בה השמש זורחת בכל ימות השנה, ולכן לקראת ימי הקיץ יש לדאוג היטב לשמור על מסגרת הרהיטים כתוצאה מחשיפה לשמש. כאשר מדובר על ריהוט גן העשוי פלסטיק, כדאי להשתמש בנוזל שימור שניתן לרכוש בחנויות בהן מציעים למכירה ריהוט גן.

כיצד להגן על הריפוד?

 

במידה והריהוט כולל ריפוד, כדאי להקפיד על שטיפת הריפוד בסבון ובמים ולאחר מכן לייבשו. ריפוד שאינו יבש יכול לגרום לעובש היכול לגרום להופעת ריקבון, מה שיביא בסופו של דבר להקטנת תוחלת החיים של הריפוד. כדי לשמור על הריפוד למשך זמן רב, כדאי לרסס את הריהוט בתרסיס מיוחד בתחילת העונה. בשל מזג האוויר הקיצי אחת ההנאות של רבים בעונת הקיץ היא לאכול ארוחה משפחתית בחוץ הכוללת קינוח מפירות הקיץ ולא פעם קורה שלאחר הארוחה ניתן למצוא כתמים שונים על הריהוט, מה שעשוי להוביל לקיצור חיי הרהיט. על מנת להאריך את חיי הרהיט יש להשתמש בתכשירים דוחי כתמים על מנת לספק הגנה על הריהוט. היות ורוב התרסיסים מכילים שמן, כדאי לרכוש תרסיס בעל אחוז שמן נמוך.

ומה קורה בעונת החורף? בחודשי החורף בהם יורד גשם ריהוט הגן אינו בשימוש, ולכן כדאי לאחסן אותו במחסן או בחדרים אחרים בבית על מנת לא לחשוף אותו לרטיבות. אך החורף בישראל אינו מזכיר את החורף באירופה, שם השמש יוצאת לעיתים נדירות, ואילו בישראל ישנם ימים חמים גם בעונת החורף, מה שעשוי לסכן את הריהוט.

לפיכך, על מנת להגן על הריהוט בצורה טובה יותר כדאי לשמור עליו באמצעות בד עבה המיועד להגנה מקסימאלית. לסיכום כדי שיהיה ניתן ליהנות מריהוט גן בעונת הקיץ, חשוב מאד לשמור עליו לאורך זמן רב באמצעות חומרי ניקוי מתאימים. שימוש בחומרים יבטיח הנאה רבה, אך יש צורך להתאים את חומרי הניקיון לסוג הריהוט על מנת לא לגרום נזק.

ריהוט גן בעיצוב ייחודי

 

לפרטים נוספים צרו קשר