איך תעצבו פינת המתנה מרשימה?

 

 עיצוב המשרד משפיע לא רק על העובדים אלא גם על לקוחות המגיעים למשרד. לקוחות המגיעים למשרד ממתינים לא פעם בפינת המתנה, ולכן יש חשיבות רבה לעצב את פינת ההמתנה בצורה מרשימה. אחד הדברים החשובים ביותר שהלקוחות המקבלים את השירות יצאו מרוצים ויחזרו פעם נוספת.

מהם הפרמטרים לבחירת פינת ישיבה?

בחירת פינת המתנה נעשית בהתאם לשיקולים של בעלי החברה:

  • נוחות: בעיצוב פינת המתנה יש להביא בחשבון את פרמטר הנוחות, כי לעיתים לקוחות ישבו שם זמן ממושך, ולכן כדאי לבחור ריהוט משרדי ופינת המתנה אשר יהיה נוח ושיאפשר להם לשבת בצורה הטובה ביותר בלי להרגיש כאבים במקומות  שונים בגוף. לקוחות שירגישו בנוח בפינת ההמתנה ירגישו בנוח גם לאחר מכן.
  • גודל: פרמטר לא פחות חשוב  הוא המקום כלומר, יש לתכנן את פינת ההמתנה כך שיהיה מקום לאורחים נוספים לשבת.
  • עיצוב נעים: אחרי הכל,  פינת המתנה היא מקום אליו מגיעים לקוחות, ולכן יש לעצב את המקום בצורה נעימה שתשפר את האווירה. פינת המתנה בסגנון כפרי או פינת המתנה בסגנון הייטק? הכל תלוי באופי של העסק שלכם.

כך או כך, אצלנו תוכלו למצוא פינות ישיבה בהתאם לצרכים שלכם. כמו כן חשוב מאד ליצור אלמנט מחבר בין חדר ההמתנה לבין המשרד.

תרומה לאפקטיביות של העובדים

כל עובד יסכים עם הטענה כי סביבת עבודה המעוצבת בצורה נוחה משרה אווירה נעימה ומשפיעה על החברה לטובה, שם ניתן לארח את האורחים המגיעים לפגישות בצורה נינוחה. למעשה פינת המתנה משפיעה לא רק על הלקוחות, אלא גם על העובדים. ככל שפינת ההמתנה תהיה מעוצבת כך שתשדר אווירה נינוחה, העובדים ירגישו בנוח להגיע למקום העבודה ולהיות בו לא מעט שעות.

מתלבטים איזה ריהוט לבחור לפינת ההמתנה במשרד? בחברתנו תוכלו למצוא מגוון רהיטים לגינה שיעניקו לאורחים וללקוחת הרגשה נעימה, כזו שתדבק בהם גם כמה ימים לאחר היציאה מהמשרד. כך למשל, שולחנות המתנה חייבים להיות עשויים מחומרים איכותיים שיקרינו מקצועיות ורצינות שישפיעו על האווירה הכללית בזמן ההמתנה. אנו מבינים את החשיבות של עיצוב פינת המתנה, ולכן אנו מציעים לכם מגוון ריהוט משרדי המותאם במיוחד לפינות המתנה בגינת המשרד או העסק אשר מתאימים לצרכים שלכם החל מריהוט כפרי ועד לריהוט מודרני, כל מה שתבחרו צריך להתאים לאווירה של המשרד.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן