דברים שכדאי לדעת על דשא סינטטי

 

איכותו של דשא סינטטי נמדד בדרך כלל על פי העובי שלו, מחירו וכמות השכבות שלו. לכן כדאי להבין שככל שמשטח הדשא הסינטטי יהיה דק יותר כך הוא יהיה זול יותר ופחות איכותי. דשא סינטטי זול נחשב דשא בעל עובי של 10 מילימטר ודשא איכותי הוא בעל עובי של 30 מילימטר ומעלה וצפיפות הסיבים שלו גבוהה. מה שעוד משפיע על מחיר הדשא הסינטטי הוא כמות השכבות של הדשא. במשטח יקר, כדי שיחזיק מעמד זמן רב, יש בדרך כלל שלוש שכבות. יש סוגים שונים של דשא סינטטי, ניתן להתקין אותו בכל מקום, בגינות, גן ילדים, גנים ציבוריים, מגרש כדורגל ועוד. דשא סינטטי ניתן להשכיר לתקופות קצרות עבור אירוע, כנס או אירוח בטבע. החברות שמוכרות דשא סינטטי מציעות אחריות ל-3 עד 5 שנים וגם זה משפיע על המחיר.

איפה קונים דשא סינטטי?

יש בארץ חברות שהמתמחות שלהם היא בתחום הדשא הסינטטי. במשתלה רגילה לא ניתן למצוא            דשא סינטטי כי דשא סינטטי אינו קשור לתחום הגינון.

דשא סינטטי

דשא סינטטי

אם לא יודעים באיזה דשא סינטטי לבחור כדאי להגיע למקום המכירה ולגעת בו לפני שקונים כדי להרגיש את הרכות שלו ולדעת האם הוא מתאים. כל יבואן המייבא דשא סינטטי קובע בעצמו את שמות הדגמים של הדשא אותו הוא מייבא ולכן לא ניתן לערוך השוואה בין היבואנים השונים על פי שמות הדגמים, קניית דשא סינטטי זול או יקר תלוי במטרתו של הדשא, אם הדשא הוא רק ליופי ולא ידרכו עליו אפשר לקנות דשא סינטטי זול אך ידרכו על הדשא לעיתים קרובות כדאי לרכוש דשא סינטטי איכותי ויקר.

 

דשא סינטטי – פתרון לגינה יפה

אז לאחר שהחלטנו איזה סוג דשא סינטטי אנו נקנה ומאיזה חברה או יבואן, נוכל ליהנות מיתרונותיו המעולים של דשא סינטטי לעומת דשא רגיל. אין צורך יותר להשקות ולהשקיע בטיפוח הדשא, וכמובן שלא צריך יותר לכסח אותו כל פעם מחדש. אי תחזוקת דשא טבעי- תגרום להתייבשותו ולגדילת עשבים שוטים. לכן, דשא סינטטי הוא פתרון מעולה לכל אלו "שמתעצלים" לטפל בדשא שלהם – או שפשוט אין להם מספיק זמן בשביל זה. כל מה שצריך מעתה, הוא רק לטאטא מעליו את העלים.
"Image courtesy of satit srihin / FreeDigitalPhotos.net".

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן