דקים סינטטיים איכותיים

 

בשנים האחרונות גובר הביקוש עבור דקים סינטטיים איכותיים, מצד בעלי בתים המבקשים ליהנות ממוצר אמין ונאה שישדרג את ביתם. זאת מאחר ודק סינטטי איכותי מדמה באופן מלא מראה ותחושה של עץ טבעי, וכך מעניק לשטח המרוצף חזות טבעית, מבריקה, חלקה, נעימה ויוקרתית. כמו כן, דק סינטטי טוב אינו מושפע מפגעי מזג האוויר ואינו דוהה או מתעוות, ומעבר לכך מדובר בדקים פשוטים וקלים לניקוי ותחזוקה המשרתים את בעליהם לאורך שנים רבות.

היתרונות של דק סינטטי איכותי

לבחירה בדק סינטטי איכותי יש יתרונות רבים. ראשית, הדק מהווה משטח חיצוני נוח ויעיל לשימוש במשך שנים, ויוצר שילוב הרמוני בין החלל החיצוני והפנימי של הבית. בנוסף, בזכות היותם של דקים סינטטיים מוצר מלאכותי, הם אינם מוגבלים כמו דק טבעי מבחינת סוגי הדגמים, הצבעים והטקסטורות.

פרקטים ודקים סינטטיים – ח.ג סחר

דקים סינטטיים איכותיים מעניקים לבית חזות יוקרתית, נעימה וטבעית, וכאמור הינם פשוטים לתחזוקה כך שמספיק לנקותם עם מים וסבון ללא צורך בתחזוקה שנתית מיוחדת. כמו כן, דקים אלו אינם רגישים למים ולרטיבות ולכן הינם אידיאליים להקמה סביב בריכות או ג'קוזי. על כך ראוי להוסיף כי דקים סינטטיים איכותיים אינם דוהים או מתעוותים עם הזמן, אינם נשברים או נסדקים, מסופקים עם אחריות לשנים רבות, וגם הרבה יותר זולים מדק טבעי. ואם לא דיי בכך, דק סינטטי איכותי הינו מוצר ירוק המיוצר בתהליכים שכמעט אינם מזהמים את הסביבה, בעוד השימוש בו כתחליף לדק טבעי תורם להפחתת כמות העצים הנכרתים בעולם.

כיצד מזהים דק סינטטי איכותי

בד בבד עם עליית הביקוש לדקים סינטטיים בשוק המקומי, החלו להופיע גם סוגי דקים באיכות ירודה מתוצרת המזרח הרחוק. חשוב לדעת כי איכות הדק משפיעה באופן ישיר על חזותו, עמידותו ואורך חייו. דק מסוג ירוד הינו בדרך כלל חיקוי גרוע לדק טבעי, ועם הזמן נוטה להיסדק, להתפורר ולהישבר. מעבר לכך, דק סינטטי ירוד עלול לקרוס תחת עומס החפצים או האנשים שעל גביו. אם אינכם מעוניינים להיתקע עם מוצר בלתי איכותי, ישנם מספר פרמטרים שיעזרו לכם לבצע הבחנה בעת רכישת הדק:

  • מחיר – במרבית המקרים הדקים הזולים ביותר הם גם הירודים ביותר באיכותם.
  • תו תקן – דק איכותי עומד ומאושר בדרישות מכון התקנים, כולל עמידה בתקני אש ברמה גבוהה.
  • אישורים – בעת הרכישה חשוב לוודא שלדק יש אישורים של משרד הבריאות, המעידים כי הינו חף מחומרים מסוכנים ורעילים. כמו כן, בקשו לראות אישורים הנחוצים למטרת השימוש, כמו אישור נגד החלקה מסביב לבריכה.
  • אחריות- על דקים טובים מסופקת אחריות מטעם היצרן או היבואן, של לפחות 25 שנים.
  • מחברים – יש לבדוק כי גם מחברי הדק איכותיים, ועדיף שיהיו שייכים לחברה המייצרת את הדק.
 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן