כיצד לבחור פינת ישיבה לחצר?

 

כולנו חולמים על בית עם גינה. בית עם גינה מאפשר לנו לשבת ביום שבת בבוקר עם הילדים,לקרוא עיתון בשקט וליהנות מהנוף. גינה בבית הופכת את המקום לנעים ומשפחתי יותר. כיום כאשר הגינה היא חלק בלתי נפרד מהבית רבים מעוניינים לבחור פינת ישיבה לחצר המאפשרת ישיבה נוחה.

 מהן פינות ישיבה

אם בעבר היה ניתן למצוא כסאות ושולחנות בחצר הבית,הרי כיום פינות ישיבה מחליפות אותם והופכות את החצר למקום שנעים להיות בו בשל העיצובים השונים שניתן למצוא.

Elegant Backyard in a Napa Valley Winery לא רק ענייני הנוחות חשובים אלא גם

ענייני האופנה המאפשרים ליהנות מסגנונות שונים של פינות ישיבה.

 פינת ישיבה קטנה או גדולה?

אחת ההתלבטויות בבחירת פינת ישיבה לחצר היא בנושא הגודל פינת ישיבה קטנה או גדולה. בבחירת פינת ישיבה חשוב מאד לבחור פינה שתתאים לשימוש חיצוני ותאפשר לשבת בצורה נוחה במיוחד.לפיכך כדאי להקדיש מחשבה לגודל ולמדוד את השטח על מנת לבחור את פינת הישיבה המתאימה ביותר. היות ופינת הישיבה תופסת את רוב החלל בחצר יש חשיבות להתאים את גדול החלל לגודל פינת הישיבה, במיוחד אם יש עוד אביזרי עיצוב חוץ כגון בריכות נוי ומזרקות. אם מדובר בחלל קטן הרי ניתן להתאים לו פינת ישיבה המנצלת את החללים האחרים בחצר ומספקת אזור ישיבה נוח לבני המשפחה. כמו כן, על מנת לשמור על פינת הישיבה ניתן להציבה מתחת לגג כמו פרגולה,כך ניתן לשמור עליה למשך תקופה ארוכה

התחשבות באקלים הישראלי

פרמטר נוסף שיש להביא בחשבון הוא בחירת ריפודים לפינת הישיבה זאת יש לעשות בהתאם לאקלים הישראלי. מזג האוויר הקיצי השורר ברוב ימות השנה אינו מאפשר לבחור ריפודים שיאבדו את צורתם המקורית בשמש. אנו מציעים לכם מבחר מערכות ישיבה פינתיות בהתאם לאקלים הישראלי,כאלו שלא יאבדו את צורתם ויתאימו לשימוש חיצוני. מעוניינים בפינת ישיבה לחצר? אצלנו תוכלו למצוא דגמים מרהיבים במחירים משתלמים,כך תבצעו את הקנייה המתאימה  עבורכם.

מעוצבות ומיוצרות בארץ, ולכן ניתן להתאימן לטעמם וצרכיו של כל אחד ואחת, כך שכל פינה הינה מיוחדת, ייחודית ושונה מקודמתה. לכל פינה האופי שלה והיא מתאימה לכל בני הבית. פינות הישיבה מותאמות לקונספט של אתנחתא, המבוסס על מזרוני גומאוויר שמונחים על הרצפה ויוצרים פינות רכות, קלות ומחבקות, ללא פינות וחלקים קשיחים. כל המוצרים מאובזרים ברוכסן היקפי, כך שניתן להסירם

 

לפרטים נוספים צרו קשר