אילו כלי עבודה לנגרות מומלצים בעת תכנון עיצוב הגינה

 

אם אתם חושבים על עיצוב גינה, מעבר לתכנון סוגי הפרחים והעצים שיהיו בה, כדאי לחשוב להוסיף גם אילו אביזרי נוי מעץ. ישנו מגוון רחב של אפשרויות, ממלונה לכלב, ספסל מנוחה, שולחן, אדניות מיוחדת ועד לדקים ופרגולות. חלק מהדברים תוכלו לבנות בעצמכם בעזרת כלי עבודה לנגרות במידה ואתם מוכשרים מספיק ובחלק מהמקרים תצטרכו בעלי מקצוע מתאימים שיעזרו או שיבצעו עבורכם את המלאכה.

בדרך לגינה מעוצבת תצטרכו כלי עבודה לנגרות


תכנון גינה הוא עולם ומלואו ואפשרויות העיצוב הם כמעט ואינם מוגבלות, יש גינה בעיצוב יפני, גינה אקולוגית ואפילו גינה בשיטת הפאנג שוואי. בכל אחת מסוגי הגינות הללו תוכלו לשלב רהיטים ואביזרים מעץ ייחודיים שיוסיפו למראה הגינה ויתנו לה מראה מקורי וחשוב מכך להפוך את הגינה לייחודית ושלכם, כל מה שנשאר לכם הוא לרכוש כלי עבודה לנגרות.


אחד הטרנדים הנפוצים בגינות כיום הוא שימוש בדקים. דק נותן לגינה מראה אותנטי ומשתלב היטב בכל גינה. על מנת לבנות דק תצטרכו מסמרים, ברגים ומכשירי חיתוך.

אם יש לכם גינה גדולה תוכלו לבנות פרגולה. זו נועדה בעיקר לצורכי הצללה או להגנה על ריהוט גן מפני פגעי מזג האוויר כמו למשל גשם. אך כאשר מדובר על פרגולה מעץ כבר לא מדובר רק על פתרון הצללה אלא על תוספת מעוצבת ואלגנטית לגינה שלכם. חשוב לבחור בין סוגי העצים המיועדים להקמת הפרגולה, בנוסף תצטרכו מסור דיסק חשמלי בעל להב סובב, מקדחה חשמלית, מקדחי עץ בקטרים שונים לפי הקדחים שאתם מתכננים לעשות בעץ, תצטרכו גם מקדח לקידוח חורים בקיר במידה והפרגולה תהיה מחוברת לקיר, מברגה טובה, בורגי עץ ומברשת צביעה.

במידה ואתם אכן בונים פרגולה או שאתם פשוט רוצים פינה שקטה בגינה תוכלו להוסיף ספסל ושולחן עץ שתוכלו לשבת ולאכול את ארוחת הבוקר שלכם או ליהנות מהקפה באמצע היום. על מנת לבנות לעצמכם פינה שכזו תצטרכו מברג פיליפס, מקדחה, מברגה, מסור גב או מסור עגול ומברשת.

אם תרצו תוכלו להוסיף בגינה שלכם ערוגות פרחים מיוחדות או אולי פינת תבלינים. תוכלו לבנות ערוגה מעץ, על מנת לבנות ערוגה שכזו תצטרכו מקדחה, מברגה ומסור.

כלי עבודה לנגרות נוספים שחשוב שיהיו לכם זמינים בארגז הכלים הם סרגל, פלס, מטר, נייר שיוף עיפרון או כל כלי לסימון אחר, וכמובן חומר הגלם החשוב ביותר הוא עץ.

ישנם הרבה אפשרויות לבנייה מעץ, בייחוד כאשר מדובר בגינות, כל מה שאתם צריכים זה את הכלים הנכונים, ידע וכמובן כשרון. בכל מקרה מומלץ לפני שניגשים למלאכת הבניה לפנות אל אנשי המקצוע דרכם אתם רוכשים כלי עבודה לנגרות. הם ישמחו לתת לכם עצות בנושא ועיתים אף להדריך אתכם שלב אחר שלב.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן