מדבקות קיר לחצר

 

מחפשים עוד טא'צ קטן, שיוסיף לחצר או לגינה את המגע הצבעוני, המעוצב, או השובב שעוד חסר בגינה? עיצבתם את הצמחים, התאורה, השביל ופינות הישיבה בגינה בתשומת לב, ובכל זאת חסר שם עוד משהו? אנחנו ממליצים לכם לשקול לשלב מדבקות קיר שמתאימות לשימוש בתנאי חוץ – תוספת עמידה, יפהפייה, קלה ולא יקרה, שתשנה את מראה הגינה שלכם ממש מקצה לקצה.

מדבקות קיר לחצר – יותר עמיד ממה שחשבתם..

כבר מזמן יודעים רבים כי הוספה של מדבקות קיר לעיצוב הבית היא אפשרות קלה, זולה וזמינה להוסיף המון צבע לבית. מדבקות לקיר מצויות בשפע, במגוון עצום של מחירים, עיצובים וגוונים, ובגדלים שונים – תמיד תוכלו למצוא את המדבקה המתאימה לכם בדיוק מתוך שפע של מדבקות לבחירה. ההדבקה עצמה אינה דורשת מיומנות גבוהה (אם כי היא כן דורשת להדביק בתשומת לב – שלא ייצא עקום, שלא תכלאו בועיות אוויר בין המדבקה לקיר, וכולי…), וניתן להדביק היום כמעט על כל משטח חלק בבית.

המדבקות ניתנות לקילוף בכל עת, מבלי לגרום נזק למשטח שעליו הודבקו. לעיתים, ניתן אפילו לקלף ולהדביק אותן שוב במיקום חדש.

כיום, תוכלו למצוא מדבקות קיר שתוכננו ויוצרו במיוחד לקירות חיצוניים, והן מספקות את אותם העמידות ונוחות השימוש שסיפקו עד היום המדבקות שנועדו לשימוש בפנים הבית – רק על קירות חיצוניים. ההדבקה – קלי קלות. הבחירה – מתוך מגוון רחב. והעמידות? לשנים רבות. בשימוש נכוןהמדבקות לא ידהו, לא יתקלפו בצדדים (אם לא יקלפו אותן…), ולא ייפגמו במראן גם אחרי מספר שנים. המשמעות – אפשרות להוסיף עיצוב, צבע, ייחוד, טאצ' נוסף לגינה שלכם – במינימום השקעה ומאמץ.

איך בוחרים את המיקום המושלם והמדבקה המושלמת לקירות חיצוניים?

כשבוחרים מדבקה לקירות חיצוניים, חשוב לקחת בחשבון את המיקום שלה. הנה כמה טיפים לבחירת מיקום מושלם למדבקת הקיר החיצוני שלכם:

בחרו מיקום שאינו מקבל שמש ישירה רבה מדי, ככלל אצבע – יותר משלוש ארבע שעות ביום.
רצוי לבחור מיקום אשר ריהוט גן אינו נרטב כאשר ממטרות הגינה עובדות, ואם אפשר – בחרו מיקום שתאורת הגינה שלכם תחמיא לו בשעות החושך (או ארגנו תאורה מתאימה לקישוט החדש שלכם).

גדלי המדבקה צריכים להתאים לגודל הקיר העומד לרשותכם, ורצוי שהצבעים או הרושם הכללי שלהם יתאימו לאמירה העיצובית שיש לכם בגינה (אם בחרתם בעיצוב טבעי – תוכלו לבחור מדבקה משלימה; אם חסר לכם אלמנט מים – תוכלו לבחור במדבקה בגווני כחולהמתאימה לקיר החיצוני שלכם, וכדומה).

חשוב לנקות ולייבש את הקיר המיועד היטב טרם ההדבקה, ולוודא כי אנחנו מדביקים על קיר חלק יחסית. אם ישנן בליטות – רצוי להסיר אותן טרם ההדבקה. ההדבקה תתבצע באופן שיטתי, מלמעלה למטה, וודאו כי אתם מדביקים את המדבקה ישירות על הקיר ולא כולאים בועות אוויר בין הקיר למדבקה.

 

לפרטים נוספים צרו קשר