מהם החומרים מהם עשוי ריהוט גן

 

ישראל היא מדינה שטופת שמש ובעונת הקיץ המרפסות והחצרות הופכות לאזור בילוי מרכזי עבור בני משפחה וחברים. בדיוק בשל כך, ריהוט גן הופך לכוכב הראשי ורבים משקיעים בבחירת ריהוט גן. כיום ניתן למצוא שלל חומרי גלם מהם ניתן לעצב ריהוט גן. אילו חומרי גלם ניתן למצוא כיום בשוק?

אלגנטי או זרוק?

כורסת ראטן

ריהוט גן עשוי חומרי גלם שונים כאשר כל אחד מהם מעניק מראה שונה לגינה, ולכן בבחירת חומר הגלם לבניית ריהוט גן יש להביא בחשבון מספר פרמטרים:

  • אלגנטי או זרוק: בבחירת חומרי גלם עבור ריהוט גן יש להביא בחשבון את המטרה שלשמה נועדו הרהיטים כלומר, האם הריהוט נועד למטרות אירוח או למטרות ישיבה נינוחה בחצר.
  • תנאי שטח: בחירת חומרי הגלם צריכה להיעשות בהתאם לתנאי השטח. לפני שרוכשים ריהוט גן מחומר גלם מסוים, יש צורך לבחון היטב את תנאי הסביבה- האם יש משטח ריצוף או דשא, האם יש מדרגות באזור.
  • צבע: ריהוט גן קיים במגוון צבעים, כאשר בחירת הגוונים תעשה בהתאם להעדפה האישית.

מאילו חומרי גלם עשויים רהיטי עץ?

  • פלסטיק: פלסטיק נחשב לחומר גלם זול במיוחד ועמיד בכל מזג האוויר. כמו כן, קל מאד לתחזק ולנקותו.
  • אלומיניום: אלומיניום נחשב לחומר גלם עמיד במיוחד וחזק, כך שבעת מגע עם מים לא נגרם נזק למתכת. כיום ניתן למצוא ריהוט גן מאלומיניום במגוון סגנונות ודגמים.
  • ראטן סינטטי: חומר גלם זה נחשב למעט יקר בהשוואה לחומרי גלם אחרים, אך ללא ספק נחשב לאחד מהחומרים המרשימים ביותר. חומר גלם זה מעניק מראה נעים וכפרי המשתלב היטב עם הירוק של הגינה. כמו כן, מדובר בחומר גמיש וקל, דבר שגורם להעדפה של רכישת ריהוט גן ראטן כחומר גלם נבחר.
  • עץ: עץ נחשב לחומר גלם איכותי המשתלב היטב בגינה. בשונה מחומרי גלם אחרים, עץ נחשב לחומר גלם הדורש תחזוקה רבה, היות והשומן הטבעי הקיים בעץ נוטה להתייבש וכתוצאה מכך הריהוט נוטה להיסדק ולאבד מצבעו. לפיכך, יש לדאוג לתחזוקת העץ על מנת להמשיך וליהנות מריהוט זה.

פינת ישיבה ראטן

אפשרות ליהנות מגינה אסתטית

בשנים האחרונות החצר נהפכה למקום מרכזי בבית ורבים משקיעים חשיבות רבה בבחירת ריהוט לגינה וכך מגדילים את אזור המחיה ומקבלים תחושה של פריצת גבולות.  בחירת חומרי גלם איכותיים היא חוויה המאפשרת לכם לגלות עולם עיצוב גינות חדש .

הצבעים השונים, החומרים והעיצובים השונים מגיעים גם לתחום ריהוט גן ומאפשרים לכם לעצב את הגינה שלכם תוך בחירת חומרי גלם איכותיים.

התפתחות בתחום של הריהוט לגן הביאה לכך שכיום ניתן להתאים חומרי גלם שונים המאפשרים לכם ליהנות מגינה יפה, אסתטית ונוחה לאירוח, זאת מבלי לחשוש מפגעי מזג האוויר שיהרסו את מראה הגינה וכל זאת במחירים משתלמים לכל כיס, דבר שלא כל כך מובן מאליו ברהיטים לגינה, שכל צרכן רגיל למחירים גבוהים שלא מתאימים לכל תקציב.

בסופו של דבר, חומרי הגלם השונים צריכים להיות נוחים עבור המשתמשים בריהוט, היות ומדובר על שימוש יומיומי.

רכישת ריהוט גן יוקרתי באתר: www.gardenplanet.co.il/

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן