נדנדה לגינה

 

לא מעט אנשים גרים בבית עם גינה. אם בוילה מפוארת, בבית פשוט יותר, או בדירת גן. כמעט תמיד, אנשים כאלה אוהבים ליצור פינה ייחודית, עם אווירה נעימה. פינה שכזאת לא תהיה שלימה בלי נדנדה לגינה. זאת ועוד, נדנדה כזאת יכולה לשדרג גם מרפסת גדולה או דירת גג.

בחר לך חומר

כאשר מבקשים לבחור נדנדה לגינה, מסתבר שיש הרבה מאוד חברות ויצרנים. בין היתר ישנם יצרנים מקומיים ויש גם דגמים מיובאים, יש דגמים גדולים יותר ויש דגמים גדולים פחות. אחד ההיבטים המרכזיים שצריכים לעניין את הרוכש הפוטנציאלי הוא לא רק מיהו היצרן אלא גם מאיזה חומר מיוצרת הנדנדה.

בין נדנדות הגינה השונות ניתן למצוא:

  • דגמים שעשויים מפלסטיק – יש לציין שמדובר על פי רוב בפלסטיק מחוזק ועמיד יחסית. עם זאת, יש הבדלים משמעותיים בין נדנדות גינה שונות מפלסטיק.
  • דגמים שעשויים ממתכת – ישנם דגמים שבהם חומר הגלם של שלדת הנדנדה עשוי ממתכת כזאת או אחרת. לעומת נדנדות הפלסטיק, שבחלקן המושב גם הוא עשוי מחומר זה, כאן המושב והגגון יהיו לרוב עשויים בד.
  • דגמי ראטן – חומר גלם זה נחשב ליוקרתי יחסית, והוא הולך ונעשה נפוץ בהרבה מאוד פריטים לגינות וכן בפירטי ריהוט שונים וכמובן – בנדנדות.
  • דגמי עץ – למי שאוהב חומרים טבעיים ומראה טבעי, ניתן להשיג גם דגמים של נדנדות מעץ. גם כאן, יהיה לרוב שילוב של חומר נוסף לגגון ולעיתים גם לחלקים נוספים.

בחר לך גודל

חשוב להבין שהבחירה בנדנדה לגינה בעת עיצוב גינות לא נעשית אך ורק על פי החומר שממנו היא עשויה. אלמנט מרכזי ולא פחות חשוב הוא הגודל של המוצר המוגמר. כאן, חשוב להבדיל בין המידות של המוצר מבחינת אורך, רוחב וגובה, לבין הפונקציונאליות של מספר המושבים.

גודל הנדנה מבחינת אורך, רוחב וגובה, חשוב בין היתר בשל הגודל של הגינה או המרפסת. לרוב, כאשר המיקום קטן יש כדאיות לדגמים קטנים. מבחינת פונקציונליות – יש משמעות גם למספר המושבים. כיום יש דגמים עם מושב אחד, יש דגמים עם שני מושבים, עם שלושה ואפילו ארבעה מושבים.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן