עיצוב פינת הישיבה בחצר

 

כיום נהוג לעצב את החצר באופן הרמוני הממשיך את עיצוב הפנים בבית. אחרי שבוחרים בסגנון ובקו העיצוב יש לתכנן את הגינה, לרכוש פינת הישיבה ופתרונות הצללה מעוצבים, וניתן להוסיף פריטים נוספים כמו ג'קוזי, בריכת נוי, בריכת שחייה, מחסן עץ, פרגולה מעץ במרכז החצר ועוד. יש לתת דגש רב על עיצוב פינת הישיבה כך שתוכלו ליהנות ממנה לאורך זמן ותיהנו מישיבה נוחה וממתחם אירוח נעים לכם ולאורחים.

גן עדן בחצר

בעלי בתים פרטיים משקיעים רבות בעיצוב החצר על מנת ליהנות ממתחם נעים ומרגיע לשעות הפנאי, מתחם המתאים לאירוח חברים ובני משפחה, לארוחות משפחתיות מרובות משתתפים ולשהייה עם הילדים שמבלים בחצר. כיום ניתן למצוא פינות ישיבה מעוצבות במגוון סגנונות ומחומרי גלם שונים. פינות ישיבה לחצר מורכבות מרהיטי גן וניתן לבחור מערכת מעוצבת שלמה או לבחור בפריטי ריהוט גן מסגנונות ועיצובים שונים, וליצור אווירה מיוחדת ויוקרתית.

שלל עיצובים של פינות ישיבה

חשוב לבחור בקפידה את פינת הישיבה לחצר. באולמות התצוגה ובאינטרנט ניתן להתרשם ממגוון רחב של פינות ישיבה ורהיטי גן מעוצבים לחצר. לכן, מומלץ לחשוב על הסגנון העיצובי המתאים לכם ומשתלב עם עיצוב החצר, בדגש על שיקולי נוחות ותקציב. חשוב כי מערכת הישיבה תתאים לריצוף (דק, אריחי ריצוף, טוף, בטון וכו'), לגוון הקירות במידה ואתם ממקמים אותה ליד הקיר החיצוני ולהרגלי האירוח. כמו כן, מומלץ לבחור פינת ישיבה מעוצבת לחצר לפי השיקולים הבאים-

  • חומרי גלם- יש בשוק היצע גדול של פינות ישיבה מחומרי גלם שונים כגון עץ טבעי המשרה אווירה כפרית נעימה, במבוק, ברזל, אלומיניום ועוד. כמו כן, יש פינות ישיבה המשלבות בין חומרי הגלם.
  • עמידות- עליכם לזכור כי עץ מתרחב ומתכווץ ויש לתחזק את פינת הישיבה בפני פגעי מזג האוויר, בחורף מומלץ לכסות את רהיטי הגן. חשוב להתייעץ עם המוכר המקצועי בנוגע לתחזוקת מערכת הישיבה, ולפעול בהתאם להוראות היצרן על מנת לשמור עליה לאורך זמן.
  • מידות וגודל- אחד השיקולים המרכזיים בבחירת פינת הישיבה. יש להתאים את מידות פינת הישיבה למיקומה בחצר, להרגלי האירוח ולמספר בני המשפחה.
  • סגנון ועיצוב- יש מגוון רחב של פינות ישיבה וכל פינה כוללת סוגי רהיטים שונים. לכן, חשוב לתכנן מראש מה תכלול פינת הישיבה בחצר שלכם, לדוגמה- ספסלים, כוננית אחסון, ארגזי עץ עם כריות, ספות, כורסאות מרופדות וכו'.
  • שיקולי תקציב- מומלץ להכין מסגרת תקציבית מראש ולבחור פינת ישיבה בהתאם למסגרת.

פתרונות הצללה להשלמת העיצוב

על מנת להשלים את עיצוב פינת הישיבה בחצר יש לחפש חברת פרגולות במרכז ולקבל ייעוץ ועזרה בבחירת הסוכך ופתרון ההצללה. יש להתאים את פתרונות ההצללה לכל עונות השנה ולמידות של פינת הישיבה. יש לציין כי סוככים ופרגולות תורמים להגנה מפני השמש, קרינה, לחות וגשם. יש בשוק מגוון רחב של פתרונות הצללה מתקדמים ומעוצבים, וחשוב לבחור במתקני הצללה עמידים מחומרי גלם איכותיים.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן