פרגולות – גם בגינה שלכם

 

אם אתם מתבוננים מחצר הבית ומבחינים בגינה המטופחת שלכם ועדיין חשים שמשהו חסר בה, (אם מבחינה דקורטיבית אסתטית ואם מבחינה פונקציונאלית), פרגולה תענה על הצרכים שלכם. במאמר זה נסביר מהן הפרגולות, מה היתרונות שלהן ותוך כמה זמן גם אתם תוכלו לזכות בפרגולה יפהפייה בחצר ביתכם.

הפרגולה הישראלית- כרטיס ביקור

בעברית הפרגולה מכונה 'הצללה'. אם עד שנת 2014 אנשים שרצו ליהנות מפרגולה (בחצר ביתם או בגינה של מקום העסק שלהם) היו צריכים לעבור בירוקרטיה ארוכה ומסורבלת לקבלת היתר בנייה, מחודש אוגוסט של שנת 2014 נכנסו לתוקף הוראות הרפורמה הקשורה אל חוק התכנון והבנייה כך שניתן לשכור את שירותיהם של מומחים על מנת שיתקינו עבורכם פרגולה יפהפייה ויעילה ללא צורך בהיתר בנייה. למרות שלא צריך לקבל היתר בנייה, חשוב מאוד לדעת שאם אתם מעוניינים בפרגולה ששטחה עולה על עשרים מ"ר, חובה להודיע על כך בכתב לרשות הרישוי עד 45 ימים מביצוע העבודה, דבר שיכלול אישור מהנדס על כך שהפרגולה יציבה. יתרון נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא שהפרגולה אינה נחשבת כתוספת שטח לצרכי חישוב סכום הארנונה.

פרגולה בחצר או בגינה

פרגולה בחצר או בגינה שלכם תשדרג את המראה שלה בצורה משמעותית ולא רק שכל אחד שייכנס אליה ישתאה מהמראה האסתטי שמזכיר פינות חמד במדינות שונות באירופה, אלא הוא גם ישמח לשבת ולשוחח אתכם מתחת לקירוי הפרגולה, תוך כדי לגימת משקה קר וטעים. נכון להיום יש סוגים שונים של פרגולות ורבים עדיין בוחרים באותה פרגולה שעשויה מעץ ומרשימה כל כך ביופייה. פרגולה שעשויה מעץ הינה בעלת מראה טבעי ויכולה לשנות את המראה של הגינה הנחמדה שלכם ולהפוך אותה מהר מאוד לגינה יפהפייה בעלת מראה מרשים ויוקרתי. חשוב לקחת בחשבון שכיום יש אפשרויות רבות לשדרג את מראה הגינה ואילו הפרגולה מהווה את אחד הפתרונות הפופולאריים ביותר בקרב בעלי בתים רבים. עלות הפרגולה בהחלט שווה את ההשקעה ואת שדרוג איכות החיים שלכם ושל בני משפחותיכם. חשוב שתקחו בחשבון כי ישנן עלויות מגוונות לפרגולה ואתם יכולים לבחור את המחיר המתאים לכם באופן אישי.

לסיכום, אם גם אתם מעוניינים בפרגולה מרשימה בחצר ביתכם, חשוב שתפנו אל בעלי מקצוע מיומנים שיבצעו מדידות מדויקות, יכינו בצורה הטובה ביותר את השטח להתקנה, ישתמשו בכלי עבודה משוכללים ויחברו את כל החלקים של הפרגולה בצורה נכונה וחזקה ובהתאם לכל תקני הבטיחות וזאת על מנת שתוכלו ליהנות מפרגולת עץ מרשימה לאורך שנים.

 

לפרטים נוספים צרו קשר