פרחים, עצים וריהוט גן

 

לאחר ששתלם פרחים בגן העדן הפרטי שלכם ושתלתם עצים מרשימים, הגיע הזמן ליהנות מההשקעה. פנקו את עצמכם בריהוט גן מפואר שיעניק לכם את מיטב הנוחות ויהפוך את השהות שלכם בגינה לכיפית. בתי קרקע, כוללים לרוב שטח גדול של גינת ירק, אשר אם מטפחים אותה היא הופכת להיות הפינה היפה ביותר בבית ואם מזניחים אותה היא עשויה להיות מטרד ומקום מגוריהם של חרקים ומזיקים לא רצויים. אם בחרתם לטפח אותה – קחו את זה עוד צעד קטן קדימה והשקיעו בריהוט ממש כמו בסלון ביתכם.

איך בוחרים ריהוט גן?

קיימים סוגים שונים של ריהוט גן אשר מותאמים לגינה, לקונספט העיצובי של הבית וכמובן, לתקציב של הלקוח. קיים מגוון עשיר של מערכות ישיבה לגינה, כאשר ניתן לבחור בחומר ממנו יהיה עשוי (עץ, מתכת, פלסטיק וכיו"ב), צבע, איכות, עיצוב ועוד. במידה ואין הגבלת תקציב ואתם ממש מעוניינים להשקיע את הטוב ביותר לגן שלכם, יש להתחשב במראה הגן ובסוגי הפרחים והעצים שאתם מגדלים בו. אם טרם שתלתם פרחים, כדאי לפנות לחנות פרחים חיפה , תל אביב או משתלה במקום מגוריכם ולבחור בסוגי פרחים שנראים לכם ושכמובן מתאימים לתנאי האקלים במקום מגוריכם. לאחר שתבחרו את הפרחים יהיה לכם קל יותר לבחור ריהוט גן שיתאים לגן שלכם ולצבעי הצמחייה והפרחים בו.

מה יכלול ריהוט גן?

ריהוט גן המוצע כיום, יכול לכלול מערכות ישיבה מגוונות לפי העדפה אישית בניהם: מעין סלונים, מערכות ישיבה לארוחות, מיטות שיזוף, כסאות נח, ערסלים, ספות ועוד. כמו כן, קיימים עיצובים רבים ומגוונים שיכולים להתאים לכל צורך. יש להביא בחשבון מספר גורמים לפני שאתם מחליטים על מערכת ישיבה זו או אחרת. כמה זמן אתם אוהבים לשהות בגינה? אם אתם אוהבים לשהות בה זמן רב, מומלץ לקחת מערכת ישיבה הכוללת ספות נוחות, ערסלים או סלון כדי שיהיה לכם נח לשבת שם שעות מרובות. אם אתם מנצלים את השהות בגינה לצורך ארוחות בלבד, מומלץ לרכוש מערכת ישיבה שכוללת שולחן אוכל וכסאות ישיבה. אם אתם אוהבים לנצל את הגינה בחודשי הקיץ לשיזוף, כדאי לרכוש מיטות שיזוף וכסאות נח.

כמובן, שהתקציב הוא גורם מכריע בבחירת מערכת ישיבה לגינה שלכם וככל שהתקציב יהיה גבוה יותר כך, תוכלו להרשות לעצמכם ריהוט גן מפנק יותר ואיכותי יותר. אם פעם היו מוצעים שולחנות וכסאות פלסטיק, היום תוכלו למצוא חומרים איכותיים כגון: עץ, מתכות אל-חלד ועוד רהיטים מעוצבים.

 

לפרטים נוספים צרו קשר