פרטים חשובים אודות דשא סינטטי

 

שואלים אותנו לא מעט שאלות אודות דשא סינטטי, והחלטנו לבוא לקראתכם ולרכז לכם בתתי נושאים את השאלות שהכי חוזרות על עצמן עם תשובות חד משמעיות בנוגע לכך, להלן השאלות:

האם אפשר להשכיר דשא סינטטי?

משבר המים בישראל יצר מקום למוצר כמו דשא סינטטי כפתרון אסתטי וחסכוני לא רק בבתים פרטיים אלא גם באירועים שונים. בשנים האחרונות רבים משכירים דשא סינטטי לאירוע ונהנים ממראה ירוק וחסכוני. השכרת דשא סינטטי מתאימה לכל מטרה.

כיצד לבחור דשא סינטטי?

  • מיקום: בבחירת דשא סינטטי חשוב מאד להביא בחשבון מה המטרה בהשכרתו. האם אנשים רבים צפויים לדרוך עליו או שמא מדובר באירוע מצומצם? האם הדשא ישמש לצורכי יופי?אם אתם מתכננים חתונה, הרי כדאי לבחור דשא סינטטי עמיד לאורך זמן, כי אנשים רבים עומדים לדרוך עליו.
  • סוג הדשא: אם בעבר היה ניתן למצוא סוג אחד של דשא סינטטי, הרי כיום ניתן למצוא סוגים רבים של דשא סינטטי, החל מדשא רך ונעים עליו ילדים יכולים לשחק ועד לדשא קשיח. בעת השכרת דשא סינטטי לצורכי אירוע יש לחשוב על אופי האירוע ולהתאים את סוג הדשא.

כיצד לבחור את החברה הטובה ביותר?

בין אם אתם מתככנים חתונה,בת מצווה או יום הולדת, אין ספק כי עבורכם מדובר באירוע מיוחד. אירוע בו בני משפחה וחברים מתאספים וחוגגים.לאסתטיקה יש חשיבות רבה בהצלחת האירוע. לפיכך, בחירת דשא סינטטי מחברה איכותית יבטיח לכם אירוע מושלם.דשא סינטטי להשכרה מהווה פתרון מושלם לכל אירוע.

אין צורך להשקות או לטפל בדשא וניתן ליהנות ממראהו הירוק. כיום יש חברות המציעות שירותי השכרה לאירוע. על מנת לבחור את החברה המתאימה ביותר,חשוב לבצע סקר שוק בין החברות השונות, זאת כדי לבחור את החברה המתאימה ביותר.

כיצד לבחור את הדשא המתאים לכם?

דשא סינטטי הינו מוצר מלאכותי שעובר תהליכי ייצור על מנת להחזיק מעמד שנים רבות ולעמוד בתנאי מזג האוויר. בבחירת דשא סינטטי יש לבחור את החברה המקצועית ביותר שמעניקה אחריות למוצר.כמו כן, חשוב לבצע השוואת מחירים בין סוגי הדשא השונים.

הפרמטרים לבחירת דגם של דשא סינטטי

  • מבנה הסיבים: ניתן להבחין בין שני סוגים:האחד, סיב מבודד שאינו מתפצל.סיב מתפצל- סיב מתפצל כשמו כן הוא,  מתפצל לסיבים קטנים.
  • גובה הסיבים: ככל שהסיבים גבוהים יותר, הם פראיים יותר. לעומת זאת, סיבים נמוכים מסודרים יותר.
  • מידת הצפיפות: איכות הסיבים קשורה לצפיפות שלהם על היריעות. ככל שצפיפות הסיבים תהיה גבוהה יותר, כך הדשא יחזיק מעמד לאורך זמן.
  • הקוטר של הסיב: סיבים עבים יהיו עמידים יותר בפני שחיקה, ואילו סיבים דקים יהיו פחות עמידים.
  • אחריות החברה: כיום ישנן לא מעט חברות המוכרות דגמים שונים של דשא סניטטי. על מנת ליהנות מהמוצר לאורך זמן רב כדאי לבחור חברה ותיקה ובעלת ניסיון בתחום.
 

לפרטים נוספים צרו קשר