רהיטים בהזמנה אישית – גם לגינה שלכם מגיע

 

הטעם העיצובי שלכם ייחודי ושונה מטעם של מעצבי ריהוט הגן בייצור המוני, בדיוק כפי שהגינה המטופחת שלכם שונה מגינתם של כל השאר. לכן, מדוע שתבחרו להציב בגינה שלכם את אותם רהיטים שבלוניים ותעשייתיים שיש לכולם? מהפכת רהיטי הגן בהתאמה אישית מאפשרת לכם אחד לעצב ולייצר ריהוט באופן אישי, על פי טעמכם העיצובי ובהתאם לפונקציונאליות ולפרקטיות אותה אתם מבקשים להשיג.

ריהוט בהזמנה אישית

אנחנו יודעים שהטעם העיצובי שלכם שונה משל כולם, בייחוד כשזה מגיע לגינת הבית, מקום המפלט שלכם מתלאות היום יום ומקום ההתכנסות של משפחה וחברים טובים בכל אירוע משמח. ריהוט בהזמנה אישית מאפשר לכל אחד לעצב את ריהוט הגינה שלו בהתאם לגודלה ולשטח הישיבה בה.
כך שאם אתם מחפשים אחר ספה ארוכה מהרגיל, מספר כורסאות בודדות המתחברות לכדי לספה אחת ורחבה, נדנדות וערסלים ייחודיים ועוד מגוון רהיטים בהתאם לחזון העיצובי שלכם, התפיסה שלכם לגבי מהות החצר והצורה בה היא אמורה לשמש אתכם ועל פי הטאצ' הייחודי שלכם, שיהפוך את הגינה שלכם לפינה קטנה של גן עדן בעבורכם ועבור אורחים ובני משפחה.

ריהוט בהזמנה אישית מחיר

מחירו של ריהוט גינה הנעשה על פי הזמנה אישית של הלקוח משתנה בהתאם למספר פרמטרים חשובים אותם נדרש לקחת בחשבון טרם הזמנת העבודה, ולהם השפעה מכרעת על תקציב הפרויקט כולו:
• עיצוב הריהוט – לעיצוב הרהיטים הנדרש על ידכם ישנה השפעה דרמטית על המורכבות שבייצורו, כך לדוגמא בחירה בריהוט בזוויות מסובכות עלולה להשפיע על כמות החומר הגלם ומשך זמן העבודה הנדרש לייצורו.
• החומרים מהם עשוי הרהיט – טיב החומר ממנו תבחרו לייצר ריהוט משרדי משפיע באופן ישיר על עלותו הסופית של הריהוט, כאשר אמנם מצד אחד שימוש בחומר איכותי במיוחד עלול להוביל לעלייה דרמטית במחיר ואילו מן הצד השני לאיכות החומר ישנה השפעה על מידת העמידות שלו בפני פגעי זמן, שמש, רוחות וגשמים.
• הובלה והרכבה – עלויות נלוות בכל הזמנת ריהוט ואותן נדרש לקחת בחשבון בעת קביעת התקציב המבוקש.

ריהוט בהזמנה אישית

לסיכומו של עניין, בכל פינה בביתכם מושקעות אינספור שעות מחשבה והתחבטות, בנוגע למיקום השקעים ומתגי התאורה, מבנה הספה ועיצובה וכמות המגירות הנמצאות באי המוצב במרכזו של המטבח. לכן אין שום ספק שגם בעיצוב גינת ביתכם עליכם להשקיע הן מבחינת הזמן והן מבחינת התקציב, כדי שבראש ובראשונה תוכלו לבצע שימוש נעים ואיכותי בגינתכם וגם כדי שתוכלו להתבלט וליהנות מעיצוב הרהיטים בה בכל פעם מחדש.
ריהוט גינה בהזמנה אישית מאפשר לכם לא רק לקבל עיצוב ייחודי, אלא לבחור בעצמכם את טיב החומרים מהם עשוי הריהוט ובכך להבטיח כי ההשקעה אותה ביצעתם תלווה אתכם ותשמור על המראה היוקרתי והחדשים לאורך שנים.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן