ריהוט גן לכל ימי השנה

 

מדינת ישראל ידועה כמדינה בעלת אקלים נוח ונעים במרבית ימות השנה, מה שמקנה לנו את האפשרות והיכולת לשבת ולרבוץ בנחת ובנעימות במרפסת ובגינת הבית, כאשר ריהוט גן הוא ללא ספק אחד האמצעים שמתאפשרים לנו לשהות בתנאים נוחים ואידיאליים ובאווירה שלווה ונינוחה.

רבים מהאנשים נוטים לחשוב שריהוט גן הינו נחלתם של אותם אנשים בעלי בתים פרטיים, אותם בתים עם גינה רחבת ידיים מוקפת בצמחיה ירוקה ומרהיבה, אשר נהנים מישיבה רגועה ושלווה במרפסת הבית בימים שטופי שמש ובימי החורף הגשומים והקרירים.
הידיעה שנתפסת בעיני רבים שריהוט גן משמש ומייעד אותנו רק בימות הקיץ החמים והשמשים.
אולם, תפיסות וטענות אלו מופרכות ונתפסות כשגויות וזאת לאור העובדה שרבים מהאנשים בוחרים לסגור ולאטום את מרפסת הבית ו/או הגינה, מה שמאפשר אף להם ליהנות מחוויית הקניה של ריהוט גן ומעצם השהייה במרפסת הבית גם בימים שטופי שמש ולחילופין בימים בהם שהגשם מתדפק על שמשת החלון.

הבחירה של ריהוט לבית בכלל וריהוט גן בפרט היא בחירה מורכבת בה יש להשקיע מחשבה מרובה וזאת על מנת להוביל למציאת הפתרון הנכון והאידיאלי עבורנו ועבור גינה ו/או מרפסת הבית, כאשר יש לתת התייחסות רבה הן לפן העיצובי והן לפרקטי וכמו כן, יש לתת את הדעת בטיב ואיכות חומרי הגלם, מומלץ לבחור ברהיטי גן בעלי מרכיבים פולימרים איכותיים ומתקדמים יותר אשר הינם מהווים גורם חשוב ועיקרי בזמן בחירת ריהוט לגן והם אלו שיובילו אותנו לכדי בחירה נכונה ומשתלמת.

מהי החשיבות שיש בבחירת חומר גלם לריהוט גינה

בחירת ריהוט גן תוך התייחסות לחומר הגלם ממנו עשוי ומיוצר הרהיט חשיבות והשפעה רבה הן מבחינת האיכות, הנוחות, היעילות והן מבחינת עמידותו של המוצר וזאת לאור העובדה שהשמש בארצנו היא שמש חזקה ואחוזי הלחות הם גבוהים, על כן בזמן בחירת ריהוט גן, מעבר למראה המעוצב והייחודי, יש לתת את הדעתלטיב ואיכות חומרי הגלם תוך התייחסות למספר גורמים, בניהם רמת חשיפתו של המוצר לתנאי מזג האוויר, תדירות השימוש במוצר, לאילו מטרות הוא מיועד ? וכו', כאשר לכל גורם וגורם השפעה רבה בבחירת חומר הגלם.

חשוב לציין, שלכל סוג של חומר גלם יתרונות וחסרונות אשר אותם יש להביא בחשבון בזמן בחירת ריהוט גן.

איזה ריהוט גן הוא המתאים לנו ?

כמו שנאמר והוזכר ישנם מגוון רחב של ריהוט גן כאשר כל סוג מיוצר מחומרי גלם שונים ואחרים, חלקם מכילים פולימרים וחלקם לא.
אנו נביא לפניכם מספר סוגים לריהוט גן, שכל אחר מיוצר ממרכיבים שונים בניהם הפולימרים ומחומרי גלם אחרים, נציין את היתרונות והחסרונות של כל חומר ומרכיב ונשאיר את הבחירה בידיכם.
אך זכרו, מרפסת מושקעת או גינה מטופחת ומעוצבת עם ריהוט גן אשר נבחר באופן מחושב ומוקפד יהפוך את המקום למקום תוסס ושופע חיים בכל ימות השנה ואף ישדרג את איכות ורמת החיים שלכם.

הסוג הראשון הוא ריהוט גן העשוי פלסטיק, חומר הפלסטיק ידוע בעמידותו ובחוזקו הרב ובמחירו הזול , רהיטי גן העשויים פלסטיק נוחים וקלים לתחזוקה ולהזזה ממקום למקום, הם אינם נוטים להתחמם בשמש ויעילותם אינה נפגעת בימים גשומים.
אך מנגד לריהוט גן העשוי פלסטיק חסרון בולט הבא לידי ביטוי בחוסר גמישות, מה שמקשה על התחושה והנוחות בזמן ישיבה ארוכה וממושכת.

הסוג השני של ריהוט גן הוא ריהוט גן העשוי מעץ טבעי , כאשר בסוג זה של ריהוט היתרונות עולות על החסרונות, כאשר החיסרון הבולט המאפיין רהיטים מעץ טבעי הוא העלויות והמחירים הגבוהים, כמו כן, ריהוט העשוי עץ טבעי דורש תחזוקה וטיפול תקופתי.
העץ הטבעי על כל גווניו ידוע ביתרונותיו הרבים, רהיטי גן מעץ טבעי ישתלבו באופן מרשים עם הסביבה בטבעית ויצרו תחושה חמימה ונעימה, ריהוט גן מעץ טבעי ידוע בעמידותו הרבה מפני פגעי מזג האוויר, כמו כן, ריהוט גן מעץ נוח וקל לניקיון וליווה אתכם שנים ארוכות וזאת בשל תכונת העמידות המאפיינת את העץ הטבעי.

חומר גלם נוסף ממנו עשויים רהיטי הגן הוא חומר האלומיניום הידוע כחומר איכותי בעל רמת עמידות גבוהה לתנאי מזג האוויר, את רהיטי הגן העשויים מאלומיניום ניתן לקבל במבחר של סגנונות, עיצובים וצבעים, הריהוט העשוי אלומיניום מצופה בשכבה המגנה עליו מפני השמש והגשם.
זכוכית מחוסמת היא סוג נוסף לריהוט גן, אשר רבים בוחרים לשלב אותה עם השולחן.

פולימרים, כי לריהוט שלכם מגיע את הטוב ביותר!

כיום ניתן לראות יותר אנשים אשר בוחרים ברהיטים העשויים מחומרים סינטטיים לדוגמת האלומיניום או דמוי הרטאן אשר אינם מתכלים ומתבלים במהירות.
בנוסף לכך, על מנת לשפר את עמידותם של הרהיטים לתנאי מזג האוויר ולהפחית באופן ניכר את הצורך בתחזוקה ובטיפול בהם, הכניסו לאותם פולימרים מהם עשוי הריהוט חומרים שמעכבים חמצון ושהינם חומרים העמידים לקרינה UV.
על כן, בחירה של רהיטים המכילים פולימרים יתרון מוחץ על פני האחרים.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן