שדרוג מראה החוץ בעזרת מתגים מעוצבים

 

במזג האוויר הארצי ישראלי, בו ימי השמש פרושים לאורך כל השנה, אין זה פלא כי השהות בחוץ הפכה לסגנון הבילוי המועדף על משפחות ויחידים, וכשיש חצר פרטית מה טוב, כל שיש לעשות הוא לעצב אותה בהתאם וליהנות מזמן איכותי ונעים. אולם ישנם עיצובים וישנם עיצובים, ובעוד שרוב האנשים שמים דגש רק על הפריטים הגדולים, כמו ריהוט ואבזור, אנחנו מזמינים אתכם לשים לב גם לפרטים הקטנים שעושים את ההבדל וללא ספק משדרגים את מראה החוץ.

על מתגים מעוצבים חשבתם?

רבים מאתנו מקדישים את כל מרצם לחיפוש אחר הרהיטים המושלמים והצמחייה שתשתלב באופן אורגני עם המוטיבים של החצר. אולם כשזה נוגע למתגים, אנו משאירים את עבודת העיצוב לחשמלאי והוא מבחינתו, שם את המתג הפשוט ביותר. היות וכל פרט על הקיר משפיע על עיצובו באופן משמעותי, אל תקלו ראש בבחירת המתגים, היות ומתגים מעוצבים יכולים לשנות את המראה של החצר ולתרום באופן משמעותי לעיצוב הכללי. כיום תוכלו לבחור את המתג בהתאם לסגנון החצר שלכם מתוך מגוון של דגמים נבחרים ובמבחר של צבעים.

היתרונות של מתגים מעוצבים

המעצבים של מתגים מעוצבים אינם דוגלים בעיצוב גרידא אלא גם בפונקציונליות ולכן הם חושבים לעומק על כל פרט במתג, על מנת להפוך אותו לנוח לשימוש וקל לתפעול. בעידן בו הקדמה נותנת את אותותיה ניתן לראות את ההשפעה בעיצובם של מתגים מתקדמים הפועלים בשיטות לא קונבנציונליות כמו למשל שיטת מגע, המאפשרת פיקוד מגע מלא על כל מתגי הבית, ללא צורך בתשתיות חשמל מיוחדות או בטכנולוגיית בית חכם.

עיצוב, אסתטיקה ובטיחות

היות ומתגים בחצר חשופים למזג אוויר סוער, לרטיבות ולמים, חשוב לבחור בפתרון איכותי ומתקדם במטרה לשמור על הבטיחות. כיום תוכלו לשדרג את מראה החצר וכן את הבטיחות שלכם בזמן השהות בה, על ידי מגוון פתרונות מתקדמים להסתרת מתגים. היות ומתג הוא פסיבי ולא ניתן להזיז אותו ממקום למקום כרצונכם, על מנת לשלב אותו בעיצוב הסופי ניתן לאמץ את הפתרון של לוחית הזזה מעוצבת להסתרת מתגים. בעזרת לוחית זו תעניקו לחצר מראה מעוצב ואחיד, מכל הבחינות וכן גם תפעלו להשגת בטיחות מרבית.

הטמעת המתגים במבנה החיצוני של הבית

כיום עומדות בפניכם אפשרויות מרובות לשדרוג החצר, וכן גם בתחום המתגים. כך שאם ברצונכם ליצור מראה אסתטי אתם יכולים לבחור במתג שישתלב בסינרגיה עם הקיר. טכנולוגיה זו מתאפשרת ברכישת מתגי מגע אותם ניתן להתקין בתוך גומחה של הקיר וכך ליצור גימור מושלם והמשך ישיר של המתג עם הקירות החיצוניים.

בעזרת מתגים מעוצבים תוכלו לשוות לחצר שלכם מראה יוקרתי ומרשים וכן גם לייעל את ההיבט התפעולי. בעיצוב יש להשקיע מחשבה יתרה עד לרמת הפרטים הקטנים, כדי ליצור סגנון אחיד, שישפיע על המראה הסופי של החצר באופן ניכר.

 

לפרטים נוספים צרו קשר

 
 
 
   
דילוג לתוכן