שילוב פרגולות באדריכלות נוף

 

שילוב פרגולות באדריכלות נוף הוא פתרון נהדר כאשר רוצים להעניק לחלל חיצוני בביתנו או בכל מקום אחר טוויסט עיצובי אשר ימשוך את העין של כל אורח ואדם אשר יבחין בעבודה זאת. שילוב פרגולות באדריכלות נוף בעצם אומר לקחת פרגולה ולעצב אותה בהתאם לשאר הנוף בגינה או במרפסת, שילוב של אותו הצבע, הוספת צמחים ססגוניים למשוואה ואף שילוב בין כלל הגינה לבין הפרגולה. פתרון עיצובי זה מאוד נפוץ כיום ביחוד בארצנו הסובלת בשמש קופחת כמעט בכל ימות השנה. פרגולה יכולה לבוא בכל צבע, גודל, צורה ואף בכל חומר אשר נבחר, מברזל עד עץ וגם לפעמים נתקלים בפרגולות מפלסטיק.

פרגולות לרוב באות כשהם עשויות מעץ, פשוט לוקחים מוטת עץ ארוכים אשר צבועים בצבע הרצוי ומותאמים לגודל הרצוי ומתקינים אותם במקם גבוהה אשר מתאים לגודל המקום עליו אנו רוצים לשים צל עמוק ואיכותי מבלי שטיפת שמש תחדור. אם אתם רוצים בשעות היום ליהנות מהצללה נהדרת ובלי טיפת שמש מסנוורת ובלילה ליהנות מאור הירח וממראה הכוכבים, ישנה גם האופצייה של פרגולה מתכווננת אשר מופעלת על ידי מנגנון ידני או מנועי שמעניק אפשרות קיפול ושחרור של הפרגולה כל פעם שאנו רוצים לשנות את מיקום הפרגולה.

פרגולות מחומרים שונים

אם שמעתם על עץ דברים לא טובים כל כך אשר גרמו לכם להרתע מבחירה בו כחומר לפרגולה שלכם, יש חומרים אחרים שבהם תוכלו לבחור לפרגולה שלכם. חומר אחד הוא אלומיניום, חומר זה הוא מאוד קל להרכבה, הוא עמיד וחזק וגם ניתן מאוד לעיצוב ומשחק עם צבעים וסגנונות, חומר נוסף הוא נחושת, הנחושת היא חומר מאוד חזק ואיכותי אשר עמיד מאוד מפני מפגעים, כמו סערות חזקות, מפגעים פיזיים כמו מכות ושריטות ובכך הנחושת מקנה לפרגולה שלנו עמידות לאורך זמן ללא חשש מפגיעות בפרגולה.אם אתם רוצים לבחור בעץ אך חוששים שהוא מעט עדין עבורכם ואתם מפחדים מהחסרונות שלו, ישנה גם אופציה נוספת בשבילכם, אופציה זו היא עץ גושני, עץ זה הוא פשוט עץ מיוחד אשר הוא מאוד דחוס וכבד ששום דבר לא יכול לפגוע בו, יש לו תכונות כמו ברזל ומראה של עץ לכל דבר.

הרכבה עצמית של פרגולה

אם אתם רוצים להרכיב בעצמכם את הפרגולה ולהתקין אותה על סמך עצמכם, חישבו שנית, אפשרות זו היא מאוד מסוכנת מכיוון שפרגולה חייבת להיות מותקנת על ידי איש מקצוע מנוסה ומקצועי אשר יודע טוב מאוד על פרגולות ואשר עליו תוכלו לסמוך גם עם עיניים עצומות שהוא יעשה הכל על מנת שתהנו כמה שיותר מהפרגולה החדשה והיפה שלכם. כך שאופציית אעשה זאת בעצמך חייבת לחלוף מראשכם ולא לחזור לשם.

 

לפרטים נוספים צרו קשר