כיצד תשדרגו את הישיבה בחצר?

 


ישיבה בחצר יכולה להיות נחמדה למדי, אך על ידי הוספת פרגולה ניתן גם ליהנות ממקור הצללה וגם ליהנות ממראה יפה לגינה. פרגולות עץ מאפשרות ליהנות מישיבה נעימה בחצר וגם להגן מפני פגעי מזג האוויר. בבניית פרגולות מעץ ישנם מספר דברים שיש להביא בחשבון.

 מהם יתרונות העץ?

התקנת פרגולות בבית קיימות לצורך אפשרות לשבת בצורה נינוחה בבית, וכן ליצירת מקום מוצל בימים בהם יש שמש חזקה. בהתקנת פרגולות מעץ יש לבחור עץ איכותי על מנת להימנע ממצב של ריקבון על ידי מזג האוויר ולדאוג להימנע מתולעי עץ שיכולים לגרום נזק.

פרגולה מעץ מאפשרת לכם ליהנות ממספר יתרונות:

  • תחזוקה: כיום תחזוקת עץ קלה במיוחד. פעם בכמה חודשים כדאי לנקות את הפרגולה ולהסיר ממנה עלים ולכלוך נוסף שהצטבר עליה, כזה שאינו מוסיף למראה היפה.
  • סגנונות: בבחירת עץ לצורך בניית פרגולה ניתן לבחור מבין סוגים שונים. כיום ניתן לבחור מבין סוגים שונים של עצים במבחר גדלים.
  • ·        יופי: יתרונו המשמעותי של עץ הוא שמירה על היופי לאורך זמן רב.
  • נינוחות: בניגוד לאופי המתכתי של האלומיניום פרגולות מעץ מאפשרות להתאים את הפרגולה לשאר האביזרים בחצר הבית.

אילו סגנונות של פרגולה ניתן למצוא?

  • פרגולות עץ תלויות: פרגולות מסוג זה נחשבות ליקרות ביותר ואינן מתאימות לכל מקום,היות והן נתמכות על ידי כבל ברזל המקובע לקיר. לפיכך, פרגולות מסוג זה מצריכות היתר של מהנדס מורשה. יחד עם זאת, יתרונן המרכזי הוא בחסכון משמעותי במקום- בהיעדר עמודי תמיכה שיחזיקו את הפרגולה, היא אינה פוגעת בריצוף וחוסכת במקום רב.
  • פרגולות עץ רב שכבתי: פרגולות עץ רב שכבתי מתאימות במיוחד לאלו מכם שאוהבים מראה אסתטי. הגימור העדין והנקי של הפרגולה מעניק הרגשה נעימה, לעומת פרגולות עץ גושני. בנוסף פרגולות מסוג זה נחשבות לעמידות יותר מאשר סוגי העץ האחרים. יחד עם זאת, פרגולות מסוג זה הינן בעלות משקל רב יותר ולכן לא יתאימו בכל מקום.
  • פרגולות עץ גושני: פרגולות עץ גושני עשויות מקורות עץ גדולות כגון עץ אלון או עץ לבן. פרגולות מסוג זה מתאפיינות במראה קשיח.

המאמר בחסות המותג המוביל בתחום "עץ אציל"
http://www.atzil.co.il

 

לפרטים נוספים צרו קשר